DOSTAWA TOWARÓW

 1. Termin dostawy zamówionych produktów wynosi od 1 do 3 dni roboczych ( licząc od momentu przyjęcia przez sprzedającego zamówienia do realizacji ). W szczególnych przypadkach termin ten może ulec wydłużeniu - w takiej sytuacji każdorawo poinformujemy Kupującego o takiej sytuacji.
 2. Zamówiony produkt będzie dostarczony do Klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej Kolporter Express lub Schenker na adres podany w formularzu zamówienia.
 3. Kupujący ponosi koszty transportu towaru który wynosi:
  a) przy przedpłacie na konto 15zł brutto
  b) przy pobraniu 25zł brutto
 4. Przy zamówieniach powyżej 400zł koszt transportu ponosi sklep outletlampy.pl
 5. Istnieje możliwość odbioru osobistego towaru w siedzibie naszej firmy przy ulicy Żegańskie 1 w Warszawie. W takim wypadku prosimy o kontakt z koordynatorem sklepu internetowego w celu ustalenia szczegółów.
 6. W przypadku braku towaru na magazynie, klient zostanie poinformowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.

REKLAMACJE

 1. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone i w przypadku stwierdzenia przy odbiorze przesyłki faktu jej uszkodzenia prosimy o wypełnienie protokołu (pracownik firmy kurierskiej powinien mieć odpowiednie formularze). Bedzie to pomocne przy egzekwowaniu odpowiedzialności z tytułu ubezpieczenia.
 2. W przypadku reklamacji należy skontaktować się z biurem poprzez e-mail sklep@lightandhouse.pl lub telefonicznie na numer: 608 318 065 gdzie udzielimy wszystkich informacji o sposobach zgłoszenia i rozpatrzenia reklamacji. Odpowiedzi na reklamację udzielimy w terminie 14 dni.
 3. Na podstawie art. 105 ustawy z dnia 12 kwietnia 1998r. o ochronie praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U.2000.22.721 ze zmianami) zawierając umowę sprzedaży na odległość Klient ma prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 10 dni od daty zakupu bez podawania przyczyny. W takim przypadku proszę przesłac do sklepu oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz odesłać na adres sklepu zakupiony towar.. Zwrot pieniędzy nastąpi na podane przez Państwa konto bankowe - nie odbieramy przesyłek pobraniowych. W przypadku zwrotów bardzo prosimy aby odsyłane do nas towary nie były używanie oraz posiadały orginalne opakowania.